HAKKIMIZDA

Şirket Profili

Politen Branda 30 yıllık tecrübesi ile müşterilerine sorunsuz hizmet vermektedir. 2000 yılından itibaren kurumsal kimliğiyle, her sektöre uygun çalışmalarıyla, özellikle Tekstil Branda Taşıma Torbası , Tekstil Taşıma Çuvalı ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini bir prensip bilerek, "Müşteri her zaman haklıdır." diyerek emin adımlarla ilerlemektedir. Politen Branda olarak tekstil taşıma torbası dışında koli taşıma hortumu, branda torba , branda çuval gibi alanlarda sizlere hizmet veriyoruz.

Politen Branda olarak fermuarlı branda taşıma torbası ve fason taşıma çuvalı sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz, branda ve tekstil çuvalı modelllerini tasarlıyoruz.

"Sizin prestijiniz, bizim işimizdir." prensibiyle siz değerli dostlarımızın, müşterileriniz nezdindeki prestijiniz için çalışan ve yine siz değerli dostlarımıza hizmeti ilke edinen ve bu hizmeti en doğru, en güzel ve en profesyonel şekliyle sunmaya çalışan bir hizmetler topluluğuyuz.

En büyük ilkemiz; müşterinin vizyonuna uygun çözümler üretmek,müşteriyle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir. Çünkü müşterilerimizle ilişkilerimizi kısa vadede düşünmeyiz. Biz biliriz ki onlar ihtiyaçları olduğunda bizimle çalışmanın ne kadar güven verici olduğunu bilirler. Onlar bilirler ki biz her zaman onlar için daima en iyisini düşünürüz.